Ekinci Cihangir

  • 130 m²

Umístěný ve čtvrti Golden Horn v 25 minutách chůze od Galatský most, 130 m² apartmán Ekinci Cihangir se může ubytovat až 6 hostů. Toto ubytování zahrnuje 1 ložnic, 2 koupelen a kompletní kuchyni.

Ubytování nabízí vhodné umístění, kousek od Taksimské náměstí. Pokud máte chuť navštívit okolí, podívejte se do Kostel Hagia Irene, což je 2 km od ubytování. Nacházejí se zde 360 Istanbul a 5. Kat Restaurant & Cafe Bar, kde se podávají pokrmy středozemní kuchyně, které najdete 9 minut chůze od ubytování. Stanice metra Taksim - Gezi Parki Exit je vzdálena 5 minut chůze, a autobusové nádraží Findikli je vzdáleno 5 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Ekinci Cihangir Istanbulská provincie
Cihangir Ekinci Plaza -2-
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cihangir Ekinci Plaza -2-

0 m od ubytování
USD 111 USD 100
za noc
Cihangir Ekinci Plaza
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cihangir Ekinci Plaza

0 m od ubytování
USD 286 USD 257
za noc
Myfair Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Myfair Apartment

9.5
Skvělý 29 recenzí
16 m od ubytování
USD 119 USD 107
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Sedací kout
    • Šatna
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 18:00
    Odhlášení: od 08:00 do 11:00
    Číslo licence1259-90-2345
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Ekinci Cihangir apartmán umístěn?
      Apartmán Ekinci Cihangir apartmán se nachází v centru města Istanbulská provincie, v docházkové vzdálenosti od Sehzade Cihangir Mosque.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Ekinci Cihangir?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Ekinci Cihangir patří mimo jiné Mešita Kariye, Palác Dolmabahçe, Cisternová bazilika.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Ekinci Cihangir apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Ekinci Cihangir apartmán patří restaurace Sardunya Karakoy a Azure The Bosphorous, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Ekinci Cihangir Istanbulská provincie

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít